Xhensila nga Parisi paralajmëron këngë të re

Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të pëlqyera në estradën shqiptare.


Pas disa muajve pauzë siç duket këngëtarja nga Shqipëria ke vendosur të rikthehet me projekte të reja, shkruan Reporteri.net.

Ajo së fundmi ka qëndruar në Paris, por siç duket përveç pushimeve edhe ka punuar për klipin e ri.

Kështu të paktën ka lënë të kuptohet në një postim të fundit, ku ka publikuar dhe një foto pranë kullës “Eiffel”.

“Sa të perëndoj dhe Hëna me ty po du me u nis, me një tango në Paris…”, ka shkruar ajo. /Reporteri.net/.

 

View this post on Instagram

 

Sa te perendoj dhe Hena ?me ty po du me u nis, me nje tango ne Paris…?

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on