Andorra ia ndal ‘gëzimin’ Shqipërisë, Martinez shënon super-gol

Shënohet edhe goli i dytë në takimin Shqipëri – Andorrë, duel ky në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian 2020.


Golin e dytë dhe të barazimit për skuadrën e Andorrës e ka shënuar, Martinez në minutën e 18’të të takimit, shkruan Reporter.net.

Kombëtarja shqiptare duhet të bëjë kujdes, pasi Andorra po luan shumë mirë dhe me disa aksione të rrjedhshme mund t’i ndëshkojë ‘Kuqezinjtë’ .

VIDEO