Edon Zhegrova shënon dy gola të shpejtë

Baseli po triumfon 1:3 ndaj Luzernit në Superligën e Zvicrës.


Dy gola të shpejtë ka shënuar anësori i Kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova.

Zhegrova shënoi në minutën e 18’të dhe të 22’tën duke treguar edhe paraqitje fantastike.