Granit Xhaka kthehet në stërvitjet e Arsenalit, shihet duke buzëqeshur

Granit Xhaka, është kthyer në stërvitje me Arsenalin mëngjesin e sotëm.


Xhaka është parë i buzëqeshur dhe siç duket ajo çfarë ka ndodhur javën e kaluar është harruar, shkruan Reporteri.net.

Emri i futbollistit shqiptar është më i përfoluri në mediat në Angli pas veprimit që bëri kundër Crystal Palace, shkruan Reporteri.net

Xhaka u vërshëllye nga tifozët në momentin kur po zëvendësohej me Sakan, dhe vazhdoj rrugën direkt për në zhveshtore, duke injoruar të gjithë.

Kujtojmë se mesfushori nuk ishte ftuar në ndeshjen e “Carabao Cup”, ku Arsenali u mposht nga Liverpooli pas penalltive. /Reporteri.net/.