Inter-Roma, publikohen formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të derbit italian mes Interit dhe Romës, e vlefshme për javën e tetë në Serie A.

Interi kërkon fitoren pas një starti të dobët të sezonit.

Zikaltrit kanë 12 pikë dhe gjenden në vendin e shtatë në tabelë, një më pak se Roma që është një pozitë më lartë.

Mourinho do ta kërkojë fitoren e parë kundër Interit sonte.

Formacionet zyrtare: