×
 • Sport
 • Sport

  Pamje që po thyejnë rrjetin: Kapen keq Tuchel dhe Conte pas ndeshjes

  Reporteri
  14 Gusht 2022 | 19:54

  Chelsea dhe Tottenham ka përfunduar me rezultat të barabartë 2:2 në një ndeshje tejet të zjarrtë që u luajt në kuadër të javës së dytë të Premier Leagues dhe u zhvillua të dielën në “Stemford Bridge”.

  Ky barazim mbeti në hije të konfliktit të trajnerëve, Thomas Tuchel të Chelseat dhe Antonio Contes të Tottenhamit.

  Kur përfundoi ndeshja, Tuchel dhe Conte nuk ia lëshonin dorën njëri-tjetrit dhe u desh edhe ndërhyrja e lojtarëve dhe stafeve të klubeve për të qetësuar situatën.

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!