A u fejua Majk?

Pasi lansoi këngën e fundit me titull, “Sa gjynah”, në bashkëpunim me Butrint Imerin, reperi Majk ka ndezur zërat se është fejuar, reporteri.net.


Ai ka postuar një foto në Instagram ku shihet një unazë poshtë saj, një unazë fejese.

Dhe pas publikimit të kësaj foto nga ana e tij, menjëherë ka shpërthyer debati në rrjetet sociale me ç’rast këngëtari është pyetur “pse kjo unazë”?, ndërsa disa fansa të tij e kanë uruar: “urime martesa Majk” etj.

Kujtojmë se kënga “Sa gjynah” është e realizuar në një ambient dasme dhe është pëlqyer mjaft shumë nga publiku. /Reporteri.net/.