Adrola Dushi me set fotografik rrugëve të Nju Jorkut

Adrola Dushi ka ndarë me ndjekësit pamje gjatë realizimit të fotosesionit të ri.


Modelja duket mahnitëse në fustanet që kishte veshur teksa po realizonte set fotografik rrugëve të Nju Jorkut.

Ajo pozoi me fustan të kuq dhe të bardhë, me të cilët kishte vënë në plan të parë këmbët seksi, transmeton lajmi.net.

Kujtojmë se Adrola Dushi po zhvillon karrierë në Amerikë, ku çdo ditë numëron suksese të reja.