BabaStars sjellin risi ‘spanjolle’ për fansat

Pasi solli Amante si këngëtarë i vetëm, Getoar Selimi – Ghetto Geasy ka paralajmëruar këngën e radhës por tani si grup.


Majk, Ghetto Geasy dhe Onat pritet që nesër të sjellin këngën e tyre më të re, “Vamos”.

 

View this post on Instagram

 

Geasy/Majk/Onat – Vamos Neser ne ora 17:00

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Kjo këngë është paralajmëruar nga tre këngëtarët në rrjetet sociale, derisa është publikuar edhe një fotografi që me gjasë është nga videoklipi i këngëtarëve.

“Vamos”, ka shkruar poshtë kësaj fotografie Geti dhe të njëjtën fjalë e kanë shpërndarë edhe dy këngëtarët tjerë, që duket se është një fjalë që korrespondon me titullin e këngës.