Çënari me fjalë të ëmbla në gjuhën shqipe për djalin dhe Almedën

Aktori i njohur me prejardhje turke, Tolgahan i njohur si Çënari, po tregohet i ëmbël me gruan dhe gruan e tij.


Çifti tash e disa vite kanë kurorëzuar dashurinë e tyre, ani pse kanë prejardhje të ndryshme. Është dashuria ajo që i ka bashkuar ku edhe janë bërë prindër të një djali, shkruan Reporteri.net

Të dashur edhe për publikun, duke ndarë foto të ndryshme me ndjekësit e tyre, ku edhe së fundi Almeda ka publikuar një imazh shumë të ëmbël.

Në foton e publikuar nga Almeda nuk mungoj as komenti i Tolgahanit, koment i veqantë ky sepse ai i komentoi në gjuhën shqipe.

“Te dua shume”, ka shkruar Tolgahan në foton e Almedës ku shihet me djalin e saj duke u përqafuar.

Ndryshe, së fundi aktori i njohur kur vizioti Kosovën, ai shkroi një teskt të tërin në gjuhën shqipe, ku siç duket po i pëlqen të vizitojë Trojet Shqiptare dhe gjuha shqipe.

View this post on Instagram

Komb historine e te cilit e kam degjuar qe ne femijeri nga gjyshja ime e ndjere, me pas per fat te mire mu desh te njihem dhe te ndaj jeten me nje vajze te ketij kombi, njerez mikeprites, me gjak te ngrohte dhe te beses. Faleminderit shqiptare qe u bete pjese e pandare e jetes time, faleminderit qe me mireprisni. Do jem gjithmone i gatshem te jap kontributin tim ne krah jush per te miren e te gjitheve. Perfitoj te falenderoj pafundesisht Ministrin e Kultures Rinise dhe Sporteve ne Kosove Z. Kujtim Gashi dhe te gjithe Kosoven qe me nderuan me Titullin “ Amabasador i kultures” ndermjet dy kombeve.?????? Samimi daveti ile beni iki ülke arasında ‘Kültür Elçisi’ olarak bu değerli göreve layık gören Kosova Kültür Gençlik ve Spor Bakanı Sn. Kuytim Gaşi‘ye ve tüm Kosovalılar’a sonsuz teşekkürler.????

A post shared by Tolgahan Sayışman (@tsayisman) on

Reporteri.net