Darka Luiz-Tea: Momenti kur Kiara hyn papritmas në dhomë

Luiz Ejlli dhe Tea Trifoni u shpallën nga publiku fituesit e “Talent Show” që u mbajt në “Big Brother VIP”. Si rezultat, dy banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri morën shpërblim.

Mbrëmë ata kanë darkuar së bashku, ku patën mundësi edhe të bisedonin së bashku në lidhje me njëri-tjetrin dhe lojën që po bëjnë aty brenda.