Era flet për bashkëpunimin e saj me Norën

Dy motrat e famshme kosovare, Nora dhe Era Istrefi po sjellin një bashkëpunim për herë të parë.


Dyshja ka kohë që e kanë premtuar një këngë së bashku, ndërsa tani i ka ardhur koha e publikimit.

Xhirimet e klipit të tyre të ri kanë përfunduar, ndërsa Era ka folur për detajet e projektit.

“Vitin e kaluar me Klajdi Lupën e kemi punuar këngën. Klajdi është shqiptar që jeton në Shqipëri. E kemi pasur një kimi të mirë në studio. Nora e ka dëgjuar dhe i ka pëlqyer më së shumti nga këngët e mia dhe i kam thënë “hajde gjuaju”, meqë po të pëlqen kaq shumë”, ka thënë Era në një intervistë për një emision të show-bizzit.

Dyshja pritet që këngën ta publikojnë me datën 19 të këtij muaji, edhe pse e kishin premtuar lansimin në fund të marsit.