Ish-e dashura serbe e Neymar e ekzagjeron ‘tërbon’ rrjetet sociale |FOTO/VIDEO

Nëse gjërat për futbollistin brazilian Neymar nuk po shkojnë edhe aq mirë kohët e fundit, ku ylli po përballet për akuzat për përdhunim, me ish-të dashurën e tij po ndodh krejtësisht e kundërta.


Soraja Vuçeliç e cila ka qenë në një romancë me lojtarin e PSG-së, po i “çmend” çdo ditë e më shumë fansat e saj.

Seksbomba serbe ka shpërthyer në “Instagram” me foto dhe video shumë provokuese, që nxjerrin në pah hiret e saj.

Ajo është një modele serbe, e lindur në Knin të Kroacisë, por që jeton në kryeqytetin serb Beograd. /reporteri.net

 

View this post on Instagram

 

Hello summer ??????????? #fulloflife

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on