Llochi u këndon çizmeve të tij: “Kryeministrat shkojnë e vijnë, Llochi metet fenomen

Artisti i njohur, Lloch, ka publikuar projektin më të ri muzikor.


“Çizmet e mia”, mban emrin kënga e re e tij.

Në këngën kushtuar çizmeve, mes tjerash ai përmend edhe politikanë të rëndësishëm.

“Tu fitu si Joe Biden,une spo boj gjo po ha badem..
Abdul-Jabbari i parodisë,une ti marr pikt’ty me karrem…
Ç’ka qenë ,Ç’është ,dhe Ç’do të bëhet…krejt i gjen te çizmja jem..
Kryeministrat shkojn ,e vijn,llochi metët fenomen”