Morena ia ‘hap’ këmbët verës

Këngëtarja dhe bukuroshja kosovare nuk ka të ndalur me provokimet në rrjetet sociale


Bukuroshja ka filluar një pushim më të gjatë në Dubai, e ku nga atje ajo poston foto tepër të nxehta e provokative.

E fundit është një foto ku ajo shihet se i ka hapur këmbët derisa poshtë saj ka bërë një status interesant.

“Për çka është vera”.