Nuk do ta besoni se djali i kujt është Capital T

Kryetari i FFK-së, Agim Ademi, është babi i reperit të njohur Capital T.


Trim Ademi, reperi kosovar i njohur për publikun si Capital T, është edhe djali i Kryetarit të FFK-së, Agim Ademit.

Në një postim në Facebook, është publikuar një foto ku shihet Capital T, dhe në foto shkruan nëse fansat e dinin se ai ishte djali i Agim Ademit, transmeton Reporteri.net

 

Kujtojmë se Trimi është një nga reperët më të suksesshëm në tregun muzikor shqiptarë, dhe këngët e tij janë shumë të pëlqyera nga publiku. /Reporteri.net