Para dhe pas – Ndryshimi i madh që ka pësuar ndër vite bashkëshortja e Lutfi Hazirit

Bashkëshortja e Lutfi Hazirit, Mika ka pësuar ndryshime drastike me kalimin e viteve.


Nga paraqitjet e saj në rrjete sociale, duket se ajo një pjesë të madhe ia dedikon edhe pamjes së jashtme, shkruan Gazeta Online “Reporteri.net“.

Reklamë

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mika Bajrami-Haziri (@mika.haziri)

Po të kthehemi pas në kohë, kur shohim fotografitë nga e kaluara, duken qartë ndryshimet e mëdha në fytyrën e saj, për të cilat edhe shpesh komentet, ku të shumta janë komentet që e akuzojnë atë për operacione plastike.

Ndryshe, çifti ka vite që janë martuar dhe kanë katër fëmijë, tre vajza dhe një djalë./Reporteri.net/