Policia e Kosovës i ofroi përcjellje njeriut që e promovon drogën

Reperi kosovar, Mozzik, ka nisur një turne nëpër Kosovë për të promovuar albumin e tij të ri “Mozzart”.


Ai dje qëndroi në qytetin e Mitrovicës, Vushtrrisë, Gjakovës, Prizrenit dhe Pejës.

E gjatë rrugës për atje ishte shoqëruar nga eskorta e Policisë së Kosovës.

Mozzik të cilin e shoqëroi Policia e Kosovës është një prej atyre këngëtarëve kosovar që e promovon drogën, shkruan Reporteri.net.

Për më tepër ai ka të lansuar një këngë me titull “Cocaina”.