Qëndron Kastrati konfirmon se është në lidhje, flet për vajzën që ia ka marrë zemrën

Në një intervistë të realizuar, ai ka folur më shumë për jetën e tij profesionale dhe atë private, ku më në fund tregoi rreth statusit të tij.


32 vjeçari e konfirmoi që është në lidhje dashurie me një vajzë e cila studion jashtë vendit.

Se kush është vajza që ia ka marrë zemrën kryetarit ende nuk dihet, por që sigurisht do të bëhet publike ditët në vazhdim.

Një ditë pune me Qëndron Kastratin

Një ditë pune me Qëndron Kastratin

Publiée par RTV Dukagjini sur Lundi 21 septembre 2020