Rinumërimi i 530 vendvotimeve acaron këngëtarin e njohur

Dje u konfirmua se 530 qendra të votimit do kthehen në rinumërim, dhe ky fakt ka acaruar tej mase këngëtarin e njohur Enis Bytyqin, shkruan lajmi.net.


I cili shfaqi mllefin e tij përmes një postimi të bërë në Instastory ku shkruan “WTF, duhet me dal me votu prap, ma njërës, manipulim me vota tona”.

Kohë zgjatja e procesit të rinumërimit të votave do zgjas një javë dhe pastaj do fillon numërimi i votave me kusht dhe ato të personave me nevoja të veçanta.