Rita Ora publikoi fotografi seksi me bikini, komenti i nënës së saj mori vëmendjen

Rita Ora njihet për linjat e saja dhe pozat provokuese, ku as këtë herë nuk ka pasur se si mos të vjen më e flakët se herën e kaluar.


Rita për momentin është në Australi edhe për punë edhe për qejf, dhe përveq kësaj thuhet se ajo është edhe duke e shijuar lidhjen e saj me regjisorin Taika Waititi.

Së fundmi këngëtarja pozoi me bikini të cilat e mbulonin pak, por ishte komenti i nënës së saj, Vera Orës që për shqipfolësit bëri buj të madhe.

“Uuu ruju po’t kputet peni nana”, shkroi Vera krahas fotografisë.

Ndryshe, dihet se Rita dhe Vera kanë një lidhje shumë të fortë mes njëra-tjetrës.