Seksbomba ruse në “hall të madh”, kërkon ndihmën e fansave

Anastasiya Kivtko është një nga modelet më seksi në botë dhe njihet për format e saj bombastike dhe pozat provokuese që poston në “Instagram”.


Ajo ndiqet nga 11 milion fansa dhe është bërë e famshme në të gjithë botën.

Së fundmi ajo ka postuar dy foto dhe është në dilemë se kush është më e bukur e para apo e dyta, prandaj pyet dhe fansat.

Po ju kë foto do zgjidhnit?

 

View this post on Instagram

 

1 or 2 ? @fashionnova @fashionnovamen FashionNovapartner ☀️

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on