Shkurte Gashi tregon hapur çfarë nuk i pëlqen te bashkëshorti i saj

Ditë më parë Shkurte Gashi bëri paraqitjen e saj publike me bashkëshortin e saj, Albert Nimanin.


Këngëtarja ishte e ftuar në emisionin “NIN” ku ka zbuluar edhe detaje nga raporti me Alberin, shkruan Gazeta Online “Reporteri.net”.

Shkurte Gashi ka treguar një veti që nuk i pëlqen nga ai, e që është temperamenti i tij.

“Është njeri i mirë, i ndjeshëm, i kujdesshëm, i jashtëzakonshëm. E ka një veti që e kam dhe unë, që është temperament, por që kthehet shumë shpejt dhe kërkon falje”, ka qenë përgjigjja e këngëtares.