Mbytet një 78-vjeçar në detin e Shëngjinit

Një 78-vjeçar është mbytur në zonën e Kunës, në plazhin e Shëngjinit.


Ende pa nisur zyrtarisht sezoni veror, raportohet rasti i parë tragjik, ku i ndjeri është gjetur rreth orës 15:30 pa shenja jete.

Dyshohet se i moshuari ka pësuar arrest kardiak dhe nuk ka mundur të mbijetojë./TCH