Saimir Tahiri lë pas hallet me drejtësinë, ia thotë këngës në një nga klubet e Tiranës

E premtja për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, është ditë relaksi.


Mbrëmjen e djeshme Tahiri është shfaqur në një nga klubet e Tiranës duke performuar së bashku me këngëtaren e njohur Eneda Tarifa.

Siç shihet në videon e publikuar në rrjetet sociale, ish-ministri është ngritur në skenë dhe ka rrëfyer mikrofonin, duke kënduar këngën: “E ndalu pak, e ndalu pak!”.

Edhe më herët në ditëlindjen e tij, kujtojmë se Tahiri është shfaqur në rolin e muzikantit.