Situatë e rëndë në “Air Albania Stadium”, tifozët e Feyenoord hedhin flakadanë në fushë

Është tensionuar situata në “Air Albania Stadium” ku po luhet finalja e Conference League mes Romës dhe Feyenoord, e cila aktualisht është 1-0 në favor të italianëve.

Tifozët e Feyenoord kanë hedhur flakadanë në fushë, duke krijuar një situatë tensioni, menjëherë pasi romanët kaluan në avantazh.