Dy kėngėtaret shqiptare e fusin nė mes yllin e Kombėtares (Foto)

Armando Sadiku ėshtė fotografuar me dy kėngėtaret shqiptare, Eva Ndoja dhe Fibi.

Dy kėngėtaret i kanė uruar ditėlindjen Sadikut me njė fotografi ku Armando shihet nė mes ndėrsa kėngėtaret e quajnė atė si vėlla.

Raportet mes tyre thuhet se janė tė afėrta ndėrsa mė herėt ishte folur edhe pėr lidhje tė mundshme.

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.