Shpend Ahmeti del me njoftim për qytetarët pas përkeqësimit të motit

I pari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka dalur me një njoftim për qytetarët e Prishtinës.


Ai përmes një postimi në rrjetin e tij social Facebook ka thënë se për shkak të reshjeve të shiut do të ndërprehet dezinsektimi hapësinor i paraparë për këtë javë.

Ahmeti ka thënë se do të vazhdojnë me punë kur të përmirësohet moti.

Njoftimi i plotë:

Të dashur qytetarë,

për shkak të reshjeve të shiut, do të ndërprehet dezinsektimi hapësinor i paraparë për të vazhduar këtë javë. Ne do të vazhdojmë me punën në momentin e përmirësimit të motit, si dhe do të ju njoftojmë me kohë.

Ju faleminderit për bashkëpunimin e deri tanimë.