Mozzik dhe Getinjo: Fero ka fituar famën falë nesh

Në emisionin argëtues “Shiko kush luan”, nën drejtimin e Luana Vjollcës, të shtunën mbrëma ishin të ftuar Mozzik dhe Getinjo.


Ata në sfidën e Paintball, u përgjigjen ne shumë pyetje. Një ndër to ishte: “Cili prej këtyre personave ka fituar famën falë jush”?

Mozzik qëlloi në shenjë Met Elshanin, ndërsa Getinjo Feron, shkruan Reporteri.net

Fero së fundmi ka përmbyllur kontratën me Met Elshanin dhe “On Records”, sikur Mozzik dhe Getinjo kohë më parë.

Historia e njëjtë si duket po përsëritet./Reporteri.net/