2 gola për 3 minuta: ZLATAN IBRAHIMOVIC mbreti i Derby della Madonnina

Zlatan Ibrahimovic ka shënuar 2 gola brenda 3 minutave në derbin që po luhet ndërmjet Interit dhe Milanit


Milan është duke fituar 2-0 kundër Interit pas vetëm 16 minutave lojë, shkruan Reporteri.net

Protagonist i të dy golave është Ibrahimovic që shënoi në minutat 13′ dhe 16′.

Në videot e mëposhtme mund t’i shihni golat e Ibrahimovicit. /Reporteri.net/