ÇFARË GOLI: Messi asiston Suarez për mrekulli shënon, Barça rikthen epërsinë

Barcelona është duke luajtur me Villarealin në kuadër të javës së 34-të në La Liga


Rezultati aktual është 2-1 në të mirë të Barcelonës, me Suarezin që në këtë përballje ka shënuar një gol shumë të bukur, shkruan Reporteri.net

Sulmuesi uruguain pranoi një top nga Messi dhe me një goditje të bukur me të djathtën e la të shtangur portierin e Villarealit.

Në videon e mëposhtme mund ta shihni golin e bukur të Suarezit. /Reporteri.net/