Gati sa nuk shpërtheu në lot, ky ishte reagimi i Simeones pas eliminimit nga Liga e Kampionëve

Atletico Madridi u befasua sonte nga Leipizgu ku humbi me rezultat 2-1 dhe kështu u eliminua nga Liga e Kampionëve në fazën e çerekfinaleve


Diego Simeone po shpresonte se ky do të ishte viti i skuadrës së tij në Ligën e Kampionëve, por Leipzigu doli të jetë një arrë shumë e fortë për Atleticon, shkruan Reporteri.net

Tekniku argjentinas mbeti i ngrirë kur gjyqtari dha vërshëllimën e fundit në ndeshjen kundër Leipzigut.

‘El Cholo’ u shtang, derisa gati sa nuk shpërtheu në lot pasi kuptoi se skuadra e tij është eliminuar nga Liga e Kampionëve.

Ky reagim i Simeones është bërë viral në rrjetet sociale./Reporteri.net/