Lajmet e Fundit:

13:49 | Presidentja në kafe me Haradinajn - FOTO- Kryetarja e Kosovës Atifete Jahjaga sot, pa vizitës në Bashkësinë Islame,...13:43 | Bertina sexy, si ka mundësi që është single?- Ish-banorja e \"Big Brother\" vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes,...10:45 | Anisa Zani: Ju rrëfej praninë e shtatë vajzave police në Lazarat- Historia e vajzës nga Gjirokastra, e cila u përzgjodh për operacionin“Unë...10:39 | Bajrami pa reduktime të rrymës, KEDS importon 400 mijë euro energji- KEDS për vetëm dy ditë ka shpenzuar 400 mijë euro duke importuar energji, pa...10:17 | Ja si u grabitën kosovarët në Rrugën e Kombit në Shqipëri- Prokuroria e Lezhës ka zbardhur skemën e plotë të grabitjes së...10:11 | Çfarë është Fiter Bajrami?- Fitër Bajrami është festa e cila bëhet pas mbarimit të muajit të...10:10 | Rrahje me kamxhik, u zunë duke ngrënë në publik gjatë Ramazanit - FOTO- Pesë veta u rrahën publikisht në Iran për shkak se ata po hanin në publik...10:07 | Në Tiranë qielli u ndriçua në mes të natës - FOTO- Në mes të natës, qielli është ndiçur mbrëmë. Fenomeni...09:56 | Namazi i Bajramit i bënë bashkë sërish Pacollin e Aganin - Dikur ishin miq, madje edhe partnerë politikë. Por në zgjedhjet e fundit Ferid Agani...09:49 | Kosova feston Fitër Bajramin - Në krejt botën, e edhe në Kosovë po festohet festa kryesore e myslimanëve,...00:39 | Gjak gjithandej, bota në flakë- Ndërkohë që televizionet transmetojnë pamje të fëmijëve të...21:24 | Kërcënohen me jetë Igli Tare dhe familja e tij- Igli Tare dhe familja e tij janë kërcënuar me jetë. Këtë e ka pohuar...19:37 | Qeveria e Kosovës reagon edhe në veri, ndalon ndërtimet ilegale - Qeveria e Kosovës sot ka dalë në veri të Mitrovicës për të...19:07 | Parashikoi tragjeditë ajrore, shkatërrimin e BRSS-së, Ukrainës, BE-së, dhe Rusinë si lider i botës!- Astrologu më i famshëm rus, Pavel Globa, ka parashikuar tragjeditë e...17:32 | Schweinsteiger mund t’ishte kapiten i Gjermanisë, por shkaku i këtij gjesti kurrë s’do të jetë! - VIDEO - Publiku gjerman është i tronditur, me një xhirim që po qarkullon nëpër...

Anaidi dhe Joana, seks në Big Brother Albania VIDEO

21.04.2013 21:52

 

 

Pse duhet të shikoni kanalet X kur e keni Big Brother Albania. Dy banoret me te përfolur te këtij edicioni, Anaidi dhe Joana janë nxehur shume sa qe nuk kane mundur si ti shprehin me mire ndjenjat se sa te afrohen tepet dhe te shkëmbejnë disa shkëndija intimiteti.
Ne këtë video mund te shihni dhe rënkimet e tyre, duke e vene te qarte se ata te dy vërtete ndajnë intimitetin mes veti duke bërë dashuri. Joana siç dihet ka një të dashur jashtë shtëpisë së Big Brother dhe madje të shtunën ka biseduar me të në telefon dhe disa herë ka thënë se e donë ende.
 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.

Na ndiqni në