Pėrleshen nusja e vjehrra nė Malishevė - nuk janė Shyhretja me rejen e vet!

Mbrėmė nė Malishevė ėshtė raportuar nė polici njė pėrleshje nė tė cilėn janė pėrfshirė dy gra qė mes vete janė nuse e vjehėrr.

Sipas raportit tė pėrditshėm tė policisė, dy gra qė me vete janė nuse e vjehėrr janė pėrleshur mbrėmė nė Malishevė.

“Viktima ka raportuar se pas njė mosmarrėveshje me vjehrrėn e saj-tė dyshuarėn janė pėrleshur fizikisht me ē’rast tė njėjtat kanė pėsuar lėndime trupore. Viktima ka pranuar tretman mjekėsor nė QMF Malishevė”, thuhet nė raportin policor.

Policia njofton se nuk ka tė arrestuar pėr kėtė rast.

Nė mars tė kėtij viti, policia bėri tė ditur se nė Suharekė njė grua ėshtė rrahur nga burri dhe vjehrri i saj.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.