Largohet nga futbolli i Kosovės pėr gruan (FOTO)

Mbrojtėsi i njohur, Shpend Krasniqi ėshtė ndarė nga Flamurtari, por edhe nga futbolli kosovar.

Lojtari ka vendosur qė tash e tutje tė jetojė afėr gruaj sė tij nė Suedi, shkruan Gazetasheshi.com.

Krasniqi pati merita tė mėdha qė Flamurtari arriti tė rikthehet nė elitė pas disa vitesh tė kaluara nė Ligėn e Parė.

Mbrojtėsi qė kishte bėrė karrierė edhe te Llapi e Hajvalia, do tė tentojė qė mos t’i ndahet futbollit edhe nė shtetin skandinav.

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.