Monica Belluci hap festivalin e Cannes në mënyrën më seksi (VIDEO)

Monica Bellucci përmbushi rolin e saj prestigjioz në ceremoninë e hapjes së 70 vjetorit të Festivalit të Filmit në Cannes në mbrëmjen e së mërkurës.

Aktorja italiane 52 vjeçare u argëtua aq shumë në eventin e mbrëmshëm në ‘’Cannes’’ sa që ndau një puthje përplot afsh me komedianin francez Alex Lutz.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.