Bob Dylan fiton ēmimin Nobel pėr Letėrsi

Fituesi i Ēmimit Nobel pėr Letėrsi ėshtė shkrimtari dhe kengetari Bob Dylan, njofton Klan Kosova.

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.