Ka 18 orë që është zhdukur, Halit Hysenin po e kërkojnë familja

Një person dyshohet se ka humbur dhe familja e tij janë në kërkim për të.


Fjala është për qytetarin, Halit Hyseni nga Vitia i cili sipas familjarëve ka humbur që 18 orë, shkruan Reporteri.net

Reklamë

Familjari i tij, Hesat Hyseni ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për ta gjetur, ku edhe ka lënë një numër kontakti.

Më poshtë postimin e plotë të Hesat Hysenit: