Zjarri përfshinë një banesë në Prishtinë

Një banesë është kapluar nga flakët e zjarrit në Prishtinë, saktësisht afër ”Sllovenia Sportit”, shkruan Reporteri.net


Një lexues i Reporterit ka dërguar një video ku shihet se ekipet e policisë kanë dal në vend të ngjarjes dhe e kanë lokalizuar zjarrin.

Reporteri.net mëson se të gjithë banorët e atij kati janë larguar nga ndërtesa për arsye sigurie.
Ndërsa si shkaktar i zjarrit dyshohet të jetë ora e rrymës. /Reporteri.net/