Mbappe i qet kushte Real Madridit (Foto)

Kylian Mbappe i ka qitur disa kushte Real Madridi
Sipas Diario Gol, ylli i Monacos, Kylian Mbappe ka disa kushte pėr Real Madridin, e cila ka shfaqur interesim qė lojtarin ta transferoj nė Santiago Bernabeu.

Mbappe u ka bėrė me dije drejtuesve tė Los Blancos nuk pranon tė transferohet nė ‘Santiago Bernabeu’ nėse nuk bėhet ndėr lojtarėt mė tė paguar, pėrcjell Express.

Ai kėrkon tė bėhet lojtar titullar te Los Blancos, derisa dėshiron pagė tė njėjte me Gareth Balen, dhe mė tė vogėl sesa tė Cristiano Ronaldos.

Pėrveē Real Madridit, ylli i ri i Francės kėrkohet edhe nga Arsenal e Paris Saint-Germain. /Express/ 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.