Rrahje nė Zvicėr, ja ēfarė i ka ndodhur Mensurit tė ‘Stupcave’ (Video)

Mensur Sfaqiu ėshtė gjendur nė njė situatė tė pazakontė.

Nė njė video tė siguruar nga mediat ai shihet se ėshtė nė njė hotel nė Zvicėr, ku policia po ndėrhynte nė ndarjen dhe arrestimin e disa personave qė ishin duke u rrahur mes vete.

Mensuri ishte habitur me ngjarjen teksa po ecte dhe shihte kėta persona por nuk mungonin as tė qeshurat me personin qė po e xhironte!

Mensuri i Stupcave ne mes te rrahjes ne Zvicer by lajmi-net

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.