Shaban Kajtazi zgjedhet kryetar i Lidhjës së Pensionistëve të Kosovës (Foto)

Sot, me datën 18.05.2017, u mbajtë Kuvendi Zgjedhor i Lidhjës së Pensionistëve të Kosovës.

Ndërsa pas shqyrtimit dhe vlersimit të punës 4 vjeqare, kuvendi njëzërit zgjodhi për kryetar Shaban Kajtazin.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.