Shaban Kajtazi zgjedhet kryetar i Lidhjės sė Pensionistėve tė Kosovės (Foto)

Sot, me datėn 18.05.2017, u mbajtė Kuvendi Zgjedhor i Lidhjės sė Pensionistėve tė Kosovės.

Ndėrsa pas shqyrtimit dhe vlersimit tė punės 4 vjeqare, kuvendi njėzėrit zgjodhi pėr kryetar Shaban Kajtazin.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.