Ronaldo me 100 gola nė Evropė, shikojeni hartėn dhe qytetet ku i ka realizuar (FOTO)

Cristiano Ronaldo u bė futbollisti i parė qė arriti shifrėn e 100 golave nė garat evropiane me dy golat e realizuar nė fitoren e Real Madridit ndaj Bayern Munichut me rezultat 2:1 nė ēerekfinalen e Ligės sė Kampionėve.

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.