Formacionet zyrtare: Manchester United – Chelsea

Janë bërë publike formacionet e ndeshjes më interesante në Premier Ligë në xhiron e 33t. Skuadra e Antonio Contes udhëton për në \"Old Trafford\" për tu përballur me ekipin e Jose Mourinhos me të cilin ka dy fitore këtë edicion. Takimi nisë nga ora 17:00.

Man UTD: De Gea; Valencia, Bailly, Rojo, Darmian; Fellaini, Herrera, Young, Pogba, Lingard, Rashford.

Chelsea: Begovic; Luiz, Azpi, Cahill; Moses, Alonso, Kante, Matic; Hazard, Pedro, Costa.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.