Bleona Qerreti mė seksi se kurrė nė bikini ari (Foto)

Kėngėtarja shqiptare po bėnė tė pamundurėn qė tė hyj nė tregun e muzikės sė huaj.

Por siē po shihet nuk do tė ketė shumė tė lehtė kėtė.

Bėhet fjalė pėr Bleona Qerretin e cila ėshtė shumė aktive nė rrjetet sociale duke treguar aktivitet e saj jashtė Shqipėrisė.

Sė fundmi Bleona ka publikuar njė fotografi ku paraqitet me bikini ngjyrė ari. E format e saj trupore ende mund tė tėrheqin vėmendjen e tė gjithėve./Arbresh.info

 

#gold

A post shared by Bleona (@iambleona) on

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.