Ardian Gjini porositë gjakovarët: Mos harro, voto

Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës për kryetar të Gjakovës, Ardian Gjini para fillimit të heshtjes zgjedhore u ka bërë edhe një herë thirrje gjakovarëve që të mos harrojnë dhe ta votojnë atë edhe për një mandat në krye të këtij qyteti.

“Mos harro, voto! Voto, por sërish mos harro: #121 është numri! Me 17 tetor #GjakovësEdheMëShumë!”, ka shkruar Gjini.

Ardian Gjini është kryetar aktual i Gjakovës dhe të dielën synon ta rikonfirmojë edhe një mandat.