Sot publikohet “N’zemėr” nga Flori e Elinel

Tė dy janė shumė tė njohur pėr publikun shqiptar.
Bėhet fjalė pėr reperin Elinel dhe kėngėtarin e njohur Flori Mumajesi.

Dyshja e njohur kanė njė lajm shumė tė mirė pėr tė gjithė fansat e tyre.

Ata sot do tė publikojnė bashkėpunimin e tyre i cili pritet tė jetė njė hit veror.

“N’zemėr”, titullohet kėnga nga Flori e Elinel.


Ditė mė parė Elinel dhe Flori nė profilet e tyre nė Instagram kishin postuar fotografi ku shihen sė bashku.

Ndėr fansat e tyre menjėherė e kishin kuptuar se diēka e madhe po vjen nga artistėt e njohur.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.